Movies
Ratings
311
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5