Titles you rated
SilencedRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Crush and BlushRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0