Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Miracles from HeavenRated ★ 4.0