Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Call of the NightRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5- Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
Yuru Camp△Rated ★ 3.5
Laid-Back CampRated ★ 2.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 2.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Happy Sugar LifeRated ★ 2.0