Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5