Movies
Ratings
241
SupermanRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0