Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Definitely NeighborsRated ★ 2.0
The VirusRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0