Movies
Ratings
1119
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Errementari: The Blacksmith and the DevilRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5