Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Color of MoneyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Martian ChildRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0