Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Alchemy of SoulsRated ★ 0.5
Major Season 1Rated ★ 5.0