Movies
Ratings
275
CruellaRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5