Series
Ratings
38
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0