Movies
Ratings
105
Scandal MakersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0