Movies
Ratings
445
How to Steal a DogRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0