Titles you rated
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 2.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0