Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0