Titles you rated
SecretRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Code Name: JackalRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 2.5
Ordinary PersonRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 3.0