Series
Ratings
15
GiantRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0