Movies
Ratings
100
American BeautyRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
MasterRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 1.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 0.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.0