Titles you rated
Le 15/8Rated ★ 3.5
Portrait of a Lazy WomanRated ★ 2.5
The Gleaners & IRated ★ 3.5
AlienRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Black Is … Black Ain’tRated ★ 3.0
A Brighter Summer Day for the Lady AvengersRated ★ 3.5
Reassemblage: From the Firelight to the ScreenRated ★ 3.0
La JetéeRated ★ 4.0
Come To DaddyRated ★ 2.0- (100ft)Rated ★ 3.0
Heavy-LightRated ★ 2.5
My Name is OonaRated ★ 3.5
Peeping TomRated ★ 4.0
The Reflecting SkinRated ★ 3.5
The Hour of the FurnacesRated ★ 3.0
ShiversRated ★ 3.0
Portrait of JasonRated ★ 3.0
Near DarkRated ★ 2.5
79 SpringsRated ★ 2.5