Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
NanaRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Christmas in SummerRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 1.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5