Movies
Ratings
883
Crimson TideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
WolfRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The DoubleRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The HoaxRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5