Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0