Movies
Ratings
306
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0