Titles you rated
DexterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0