Series
Ratings
111
Attack on TitanRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Search Party Season 5Rated ★ 3.0
Search Party Season 4Rated ★ 3.0
Search PartyRated ★ 3.0- Search PartyRated ★ 4.0
- Search PartyRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0