Movies
Ratings
229
Green BookRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Mile 22Rated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
BrightRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0