Movies
Ratings
141
AkiraRated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5