Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0