Series
Ratings
27- SoulmateRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Double troubleRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5