Movies
Ratings
75
AnastasiaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Lost GirlsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Maria Full of GraceRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ItRated ★ 5.0