Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 3.0