Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Baby StepsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0