Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Shark: The StormRated ★ 1.5
The Recruit Season 2Rated ★ 2.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0- 맨인유럽2025Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Man In EuropeRated ★ 4.0