Titles you rated
The ShamelessRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5