Series
Ratings
21
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 3.5
- JealousyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0