Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5