Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 3.5
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
Snakes and EarringsRated ★ 4.5
GaslightRated ★ 4.0
Girl HateRated ★ 4.5
The CommuterRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SanjuRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
SetoutsumiRated ★ 4.5
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5