Movies
Ratings
304
Bird BoxRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
FractureRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
CocoRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Man UpRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 1.5
SnatchedRated ★ 1.0