Titles you rated
BroadchurchRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- プライドRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5