Movies
Ratings
167
SicarioRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Drug WarRated ★ 1.5
CoherenceRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 2.0
TimecrimesRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0