Series
Ratings
50
Chainsaw ManRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- Kamen Rider KivaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
MASKED RIDER BLADERated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
仮面ライダージオウRated ★ 2.5
Dogengers MetropolisRated ★ 4.5- Dogengers: High SchoolRated ★ 5.0
Dogengers: Nice BuddyRated ★ 5.0
DogengersRated ★ 4.5
Avatarō Sentai DonbrothersRated ★ 5.0
Kamen Rider GaimRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0