Movies
Ratings
258
BraindeadRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 1.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
The SinRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Lost in the StarsRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0