Titles you rated
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Til Death Do Us PartRated ★ 0.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Dr. Park’s ClinicRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 2.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0