Movies
Ratings
190
The TerminalRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
The ArtistRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
SickoRated ★ 3.0