Series
Ratings
14
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0