Movies
Ratings
147
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 3.0