Movies
Ratings
589
PredestinationRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Hulk vs. ThorRated ★ 3.0
King of ThornRated ★ 2.5
Painted FireRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0