Series
Ratings
225
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0