Titles you rated
Riding in Cars with BoysRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
Small Time CrooksRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 2.5
An Autumn TaleRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
Hannah and Her SistersRated ★ 3.5
Another WomanRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5